Brad Pitt, 53. ročný herec, ktorý si v minulosti prešiel divokým obdobím, sa stal tvárou letného vydania prestížneho magazínu GQ Style. Keďže témou boli národné parky Ameriky a za tvár titulky si tvorcovia zvolili Brada, spojili tieto dve prednosti dokopy a výsledok je obdivuhodný.

Z 8-dňového fotenia vznikli 3 ústredné fotografie, 40 stranové portólio a úprimný rozhovor o láske, sklamaní, otcovstve a nádeji v lepšie obdobie. Na fotografiách vyzerá Brad síce dobre, no nemožno si nevšimnúť jeho smútok i sklamanie v očiach či strhaný výraz tváre. Nuž, rozvod s Angelinou mu asi pridal pár vrások navyše a na jednej z Bradových fotografií dokonca vidieť slzy v očiach.

Foto: Twitter | Zdroj: GQ.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.