Modrooký televízny moderátor Pavel Bruchala patril v minulosti medzi najväčšie markizácke hviezdy. Po tom, ako svoju 13-ročnú púť na obrazovkách náhle ukončil, upadal pomaličky do zabudnutia. Bývalý fešák z Telerána či Reflexu ale naďalej ostáva aktívnym aspoň na sociálnych sieťach, kde zaskočil absolútne nečakanou zmenou imidžu.

Znie to priam neuveriteľne, no od výpovede obľúbeného sympaťáka uplynulo už takmer šesť rokov. Bruchala sa po odchode z Markízy ešte na pár mesiacov predstavoval divákom televízie JOJ, no ani tam vytúžené pracovné prostredie nenašiel.

Pavel Bruchala

Pavel si srdcia publika získaval najmä atraktívnym zjavom, očarujúcim úsmevom s jamkami na lícach a tiež optimistickým naladením. Dnes má niekdajší moderátor 42 rokov a za uplynulé obdobie si prešiel pomerne výraznou premenou vzhľadu.

Po tom, ako sa prednedávnom ukázal s celkom vyholenou hlavou, sa rozhodol odtieň vlasov prispôsobiť vyčnievajúcim šedinkám na brade. Bruchala zašiel za kaderníkom, kde si nechal krátke vlasy odfarbiť úplne na blond, pričom z istého uhla farba dokonca pôsobí ako čisto biela pokrývka. Veď sa presvedčte na vlastné oči!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pavel Bruchala

Zdroj|Foto: Instagram/Pavel_bruchala