Obe sú krásne, úspešné, bohaté a ich najväčším revírom sú sociálne siete. Reč je o slovenskej influencerke a podnikateľke Zuzane Plačkovej a českej influencerke a podnikateľke Nele Slovákovej, ktoré v roku 2012 spojila reality šou Hotel Paradise. Od tohto obdobia boli dievčatá dobrými kamarátkami. Posledné mesiace sa však šušká o tom, že ich priateľstvo je minulosťou. 

Nela Slováková pred tromi mesiacmi dovŕšila okrúhlu 30-tku, pričom pri oslave jubilea jej robila hlané gardé kamarátka Zuzana Plačková. To bola zrejme posledná udalosť, na ktorej sme dievčatá mohli vidieť, ako si spoločne užívajú.

Že sa kamarátstvo medzi obľúbenými československými influencerkami naštrbilo, si všimli aj ich fanúšikovia. Na instagramovom profile, ktorý zbiera pohoršujúce recenzie na Slovákovú ohľadom jej biznisov, či už s rúškami, dezinfekciami alebo plavkami, sa dokonca objavilo vyjadrenie, odhaľujúce údajnú príčinu ich konfliktu.

,,Zachovala sa k nej podobne ako ku svojej sesternici. Za chrbtom sa jej snažila kaziť spolupráce. Jej potreba byť vo všetkom jediná a najlepšia je úsmevná, pretože k tomu by bolo treba, aby bola nejakým spôsobom unikátna a dobrá v obore. To, bohužiaľ, nie je,” napísala slečna, na sociálnej sieti vystupujúca ako Hlena Sleváková, objasňujúc, čo vraj Nela Zuzane vyviedla.

A čo si myslí o Slovákovej podnikaní s ochrannými rúškami, ktoré bolo x-krát prepierané v nie príliš pozitívnom svetle, Zuzana Plačková? ,,Je mi to jedno, to, čo robí, je jej vec a mňa nezaujíma… urobte si názor sami,” vyjadrila sa brunetka, ktorá ešte predtým spomenula, že ohľadom Nely dostáva veľmi veľa otázok. Svojou odpoveďou však dala jasne najavo, že medzi ňou a blondínkou to už rozhodne nie je také ružové ako kedysi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/hlena.slevakova, nelaslovakova, queen.plackova