Vittekovci kedysi patrili k najkrajším párom slovenského šoubiznisu, mnohí ich dokonca prirovnávali k anglickým Beckhamovcom. Rozprávka Patrície a Roba sa však po ôsmich rokoch manželstva začala pomaličky rozpadať, až sa ich cesty rozišli. Po dlhom období plnom hádok a súdnych ťahaníc nastal vo vzťahu dvojnásobných rodičov nečakaný vzrat.

Rozchod Vittekovcov bol v médiách v roku 2013 omieľanou témou. Olej do ohňa pridávali verejné slovné prestrelky Patrície a Robovej vtedajšej milenky, ktorou bola ich rodinná kamarátka – známa moderátorka Alexandra Orviská.

Dvojica si dlhé roky nevedela prísť na meno a stretávala sa na súde, ktorý sa viackrát nezaobišiel v tichosti. K rozvodu však došlo iba vlani, kedy sa atraktívna mamička tešila z toho, že je už právoplatne slobodnou. Aký vzťah majú bývalí manželia v súčasnosti?

,,Dá sa povedať, že sme teraz najlepší kamaráti alebo priatelia, ktorí by ani určite neboli takí dobrí rodičia. Naše deti sú na nás asi teraz najviac hrdé, že dokážeme spolu fungovať, komunikovať,“ prezradila Novému Času mama dospievajúcich koočiek Sofie Zary a Cynthie Lary. Tiež priznala, že je teraz šťastná, pretože si s Robom po ôsmich rokoch koonečne doriešili súkromie a ako rodina sa podporujú viac než kedykoľvek predtým.

,,To je asi pre mňa po tom všetkom to najväčšie zadosťučinenie alebo najväčšia výhra, akú sme mohli dosiahnuť,“ uviedla Paťa nadšená z toho, že si v súčasnosti s exmanželom svoje súkromia navzájom tolerujú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/robertvittek, patriciavittek_official, Facebook/Teleráno