Ia Östergren nemala v mladosti na ružiach ustlané. V detstve nepatrila zrovna k obľúbeným dievčatám a kvôli svojmu výzoru bola neustále šikanovaná, pričom spolužiaci si z nej často uťahovali. Dôvodom boli jej dlhé nohy, ktoré boli príliš tenké, vďaka čomu sa výrazne odlišovala od svojich rovesníčok.

Ia Östergren má 34 rokov a pochádza zo Švédska. Z posmeškov si, našťastie, nerobila ťažkú hlavu, tvrdo na sebe zapracovala a dnes je jednou z najúspešnejších modeliek, fitnessiek a kulturistiek v severských krajinách. Meria 178 centimetrov a jej nohy majú úctyhodnú dĺžku až 108 centimetrov. K cvičeniu ju doviedol jej manžel, bodybuilder  Torbjörn Östergren, s ktorým sa zosobášila v roku 2013 a majú spolu dve dcérky. Pri pohľade na jej telo by ale málokto povedal, že je už dvojnásobnou maminou. Po pôrode sa ale rýchlo dostala do formy.

Ia sa stala motivátorkou aj pre iné ženy, ktoré majú nízke sebavedomie a myslia si, že to v živote nedotiahnu ďaleko. Na svojom Instagrame má viac ako 218 tisíc fanúšikov, ktorých pravidelne zásobuje fotografiami z fitness centra, aby neustále dávala svetu najavo, že tvrdou drinou sa dá v živote dostať naozaj ďaleko.

Ako vyzerala krásna fitnesska kedysi, nájdete >>> TU <<<

Zdroj: brightside.me, generationiron.com | Foto: Instagram/iostergren