Pred pár týždňami sa divákom TV Markíza predstavila 20-ročná Michaela Múcková, ktorej život strpčovalo jej telo. Predtým, než sa totiž Miška prihlásila do šou Extrémne premeny, žila v 167-kilovej schránke. Tomu je však dnes už dávno koniec – zo sivej bacuľky je dnes prvotriedna kočka!

Michaela Múcková môže TV Markíza a trénerovi Marošovi Molnárovi s manželkou Zuzkou vďačiť naozaj za veľa – vďaka nim sa z nej stala doslova nová žena – nádherná slečna, ktorá sa môže pýšiť o polovicu nižšiu váhou, než s akou vstúpila do šou Extrémne premeny.

Uplynulý víkend Miška navštívila Interbeauty, najväčší veľtrh venovaný ženskej kráse, kde, samozrejme, nemohla chýbať ani najznámejšia slovenská make-up artistka Lucid. Dievčatá si tak zo spoločného stretnutia zhotovili pamiatku, pričom na nej pôsobia ako krásne Jin a Jang. Utiahnutú a sklesnutú bacuľku by ste však na danej fotografii hľadali márne – vedľa Lucky stojí očarujúca ženská s dokonalým make-upom, za ktorou sa musí aktuálne otáčať každý chlap!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/michaelamuckovaa