Steven Hawking, jeden z najpoprednejších teoretických fyzikov na svete, trpiaci amyotrofickou laterálnou sklerózou sa včera vyjadril k oscarovému výkonu Eddieho Redmayna, ktorý ho stvárnil vo filme ,,Teória všetkého”.

Fyzik sa niekoľkokrát zúčastnil na nakrúcaní filmu a Eddie tak mal možnosť pozorovať ho a priblížiť sa priamo významnej a uznávanej osobnosti. Vďaka svojmu výkonu pokoril aj horúceho favorita na sošku, Michaela Keatona či Bradleyho Coopera. Steven sa prostredníctvom sociálnej siete vyjadril priateľsky a otcovsky smerom k hercovi: ,,Gratulujem Eddiemu Redmaynovi k výhre Oscara za stvárnenie mňa vo filme Teória všetkého. Výborne Eddie, som na teba veľmi pyšný.- SH”

ste

eddieedd

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)