Skromná kráska Mária Bartalos si nedávno spoločne s manželom Adriánom a ich synčekom dopriala úplne prvú rodinnú dovolenku pri mori. Hoci maličký Noel nemá ešte ani tri mesiace, rodičom už stíha robiť spoločnosť na potulkách južnou Európou, kde vzniklo i veľmi veselé video.

Manželia Bartalosovci si srdcia Slovákov získali najmä dobrosrdečným a aktívnym prístupom k životu, pričom o svoje názory sa radi delia aj so širokou verejnosťou. Mladí zaľubenci, ktorí sršia láskou na každom kroku, si prvé septembrové dni s milovaným dieťatkom užívajú na výletoch.

Mária Bartalos

Sympatická trojica sa vybrala spoznávať krásy Slovinska a Talianska, k čomu bezpochyby patria ochutnávky tradičných jedál. Počas konzumácie šalátu ale obľúbená herečka narazila na problém, aký najlepšie pochopia len dojčiace mamičky.

,,Keď kojacej žene donesú šalát s kapustou, musí preberať,“ znela humorná poznámka tanečníka Adriána vystihujúca nutnosť odstraňovať z jedál potraviny, ktoré by v mliečku mohli citlivému brušku bábätka uškodiť.

Mária Bartalos

Tmavovlasý fešák si celý rituál mladej maminy so spiacim synčekom v náručí natáčal na video, z čoho vznikla naozaj veselá nahrávka. Nič netušiaca Mary sa v „tanieri“ brodila ako zvedavý zajačik a keď zistila, že jej drahá polovička všetko dokumentuje, ostala zrazu zaseknutá. Ako rozkošne napokon zareagovala, si môžete pozrieť v priloženom videu. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Maria.bartalos