Nenechajte sa pomýliť mýtom, že ženy nevedia šoférovať. Aj keď je medzi nami mnoho slečien, ktoré si dokážu opakovane mýliť spojku s prevodovkou, niektoré sú veľakrát schopnejšie šoférky ako muži. Jasným príkladom je ženská šampiónka v jazdení a profesionálna pretekárka Leona Chin, ktorá sa posadila do autoškoly a svojim lektorom spôsobila poriadny šok.

Leona sa v prvých dvoch minútach premieňa na tuctové a povedzme si úprimne, trochu prihlúple dievča v šatách so Spongebobom, ktorému niekoľkokrát ,,zdochne” motor a na plyn šliapa ako profesionálny začiatočník. Po chvíli žiada ešte o jednu šancu, kedy sa začína poriadna jazda, ktorú ťažko predýchavajú aj samotní inštruktori. Vyzerali takto aj vaše hodiny v autoškole? :D

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)