Aj napriek tomu, že táto telová farba, známa aj pod názvom „nude, by sa mohla na prvý pohľad zdať nenápadná, nie je tomu tak. Nesie v sebe ženskosť, jemnosť a zároveň pôsobí veľmi príťažlivo.

K odtieňom ,,nude“ farby patria odtiene pleti. Môže to byť teda staroružová, béžová, svetlejší či tmavší odtieň hnedej. Túto farbu môžete nosiť na vašich nechtoch, perách, oblečení či módnych doplnkoch.

„Nudné“ nechty

Oblečte svoje nechty do tohto jedinečného odtieňa. Vaše ruky budú vyzerať skvele a elegantne. Výhodou takýchto nechtov je aj to, že vám budú ladiť k všetkým farbám vášho oblečenia.

nails

Pery na zahryznutie

Farba v akomkoľvek odtieni „nudepristane aj vašim perám. Stavte naň počas všedného dňa, ale i na akúkoľvek party. Táto farba má vo všeobecnosti tendenciu, že sa hodí k akémukoľvek typu pleti, čo rozhodne využite vo svoj prospech.

ughh

Nahá, oblečená…

Niektorými kritikmi módnych trendov je táto farba často zatracovaná práve preto, že nadobúda dojem nahoty, čo veľmi nelichotí najštíhlejším postavám a úzkym strihom. Preto ak nemáte úplne najdokonalejšiu postavu, voľte oblečenie v nude farbe radšej voľnejšieho strihu.

eatrh

„Nudné doplnky

Náhrdelníky, náušnice, náramky, kabelky, hocičo v tejto farbe vyzerá skvele a doplní či oživí váš výsledný outfit. Ak siahnete po kabelke v tomto odtieni, určite zvoľte aj nude lodičky. Ich kombináciou vytvoríte vrchol elegantnosti.

tohj

Táto farba je trendom posledný dní, ktorému sme my už s radosťou podľahli. Nechajte sa preto zlákať i vy a vyzerajte skvelo. :)

Foto: Pinterest