Richardov príbeh je viac než bizarný a pre väčšinu ľudí určite nepochopiteľný. Keď sa v roku 1997 vtedy ešte mladík dozvedel, že je HIV pozitívny, rozhodol sa meniť na plaza so ženskou identitou. Dnes je z neho Eva, avšak čo je horšie, na ulici by ste sa jej prinajlepšom zľakli.

58-ročná Eva sa narodila v Texase ako Richard, ktorý žil so svojou identitou do roku 1997, kedy ešte pracoval v známej americkej banke. Všetko sa však zmenilo s príchodom zdrvujúcej správy – Richardovi lekári diagnostikovali HIV. Od tohto momentu sa začal báť smrti, a tak si poedal, že si život začne užívať a tento svet neopustí ako človek, ale ako plaz. Okrem toho sa nechal preoperovať na ženu.

58-ročná Eva, ako znie jeho meno, má tak za sebou množstvo zákrokov v hodnote viac ako 40 tisíc dolárov. Potetované telo, pripomínajúce kožu hada, rozrezaný jazyk, odrezané uši, zafarbené očné bielka, preoperovaný nos, piercingy či implantované rohy spravili z tejto Američanky doslova monštrum. Samú seba dokonca nazýava dračia žena a tvrdí, že jej druhá matka pochádza z druhu plazov, ktorý je vraj voči transe*uálom oveľa chápavejší než my ľudia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/tiamatdragonlady