37-ročná Sara Magnusson Backström dospela vďaka svojej láske k jedlu do takého štádia, že kvôli obezite už nedokázala ani chodiť. Keď však pod ňou praskla stolička, uvedomila si, že musí so sebou začať urgentne niečo robiť. Vtedy však ešte ani len netušila, aké úžasné prekvapenie si pre ňu osud pripravil.

Sara zo Švédska roky zúfalo bojovala s kilami navyše, no márne. Jej váha sa napokon vyšplhala na neuveriteľných 150 kilogramov. Bola nešťastná sama zo seba a vôbec sa nedokázala radovať zo života. Keď však pod jej ťažkou váhou praskla stolička, odrazu sa v nej čosi pohlo a povedala si, že sa musí zmeniť.

Najala si osobného fitnes trénera Frederika, ktorý ju doslova zachránil zo záhuby rozrastajúceho sa tuku. V tom čase este vôbec netušila, že za služby osobného trénera, platí svojej životnej láske. Vďaka Frederikovi tvrdo drela v posilňovni, prestala po nociach vykrádať chladničku, cítila sa fyzicky i psychicky lepšie a konečne začala chudnúť.

Odrazu spoznala nový rozmer života a cítila sa šťastná, ako nikdy predtým. Frederik jej zostavoval tvrdé tréningy trikrát do týždňa, ktoré si Sara zamilovala a napokon boj s kilami vyhrala. A vyhrala omnoho viac. Počas desaťmesačného cvičenia sa dvojica do seba zamilovala a Frederik Saru požiadal o ruku. Táto žena je dokonalým dôkazom toho, že keď človek veľmi po niečom túži a nevzdáva sa, dokáže aj nemožné. Pre mnohých je obrovskou motiváciou!

Milé ženy, nikdy sa nevzdávajte svojich snov!

If you can dream it you can do it. 128 kg/75kg 👊👊👊 #bumbimottoppform

A post shared by bumbi79 (Sara Backström) 🖑🙌🇸🇪 (@bumbi79) on

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.