Karmen Pál-Baláž je mladá 19-ročná Slovenka, ktorá má doslova zlato v hrdle. Jej jedinečné vystúpenie usadilo štvoricu porotcov pevne do stoličiek a bolo vidieť, že takmer ani nedýchajú.

Samotný pohľad Paľa Habera na rodáčku z Rožňavy nepotrebuje žiaden komentár. Zimomriavkové vystúpenie Karmen si všetci užili, akoby sa jednalo o svetovú superstar a porotcovia dokonca ťažko hľadali slová na zhodnotenie výkonu slovenskej Alicie Keys.

“Ja som v tom najpozitívnejšom slova zmysle šokovaný. Si presne ten typ speváka, ktorého tu hľadáme,” povedal Matěj Rupert. Katka Knechtová poďakovala speváčke za to, že prišla: “Som veľmi rada, že som mohla počuť dobrú speváčku a úprimne ti závidím ten chrapľák, ktorý máš ako dar od Boha. Ďakujem!” Ben Cristovao bol rovnako veľmi rád, že mohol byť pri jej vystúpení, pričom všetko zakončil kat Superstar Paľo Habera: “Karmen, si výborná, tešíme sa, že ťa znovu uvidíme, si skvelá speváčka. Absolútne púšťam ťa ďalej, choď, chcem ťa vidieť veľakrát, chcem ťa vidieť až vo finále.” Asi nikoho neprekvapí, že casting mladej brunetky neskončil inak, ako štyrmi nadšenými ,,áno”.

Karmen Pál-Baláž – All I Want

Páčilo sa vám vystúpenie Karmen?

Loading ... Loading ...

Foto|Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.