Christine Primrose Mathis žije v New Jersey a živí sa ako letuška. Pred piatimi rokmi jej začali ľudia často hovorievať, že vyzerá ako herečka zo Suits. Vtedy však kráska ani len netušila, o koho ide, pričom tieto lichôtky sa znásobili, keď sa Meghan Markle dala dokopy s princom Harrym.

Keďže Christine pracuje ako letuška prvej triedy, často sa pohybuje v dave ľudí, kde sa nachádza mnoho cudzincov. ,,Neprichádzali čudné reakcie. Ľudia ma väčšinou len zastavili a hovorili, že sa na ňu veľmi podobám. Keď sa však zasnúbila a potom sa vydala, ľudia ma častejšie zastavovali – najmä, keď som bola na letisku,” povedala pre newsweek.com kráska, ktorú nazývajú dvojníčkou slávnej Meghan Markle.

Potom, čo Američanku neustále prirovnávali k manželke princa Harryho, rozhodla sa, že by nebol zlý nápad, keby sa pokúsila z toho niečo mať. ,,Minulý rok som sa prihlásila do agentúry pre dvojníkov L.A. Hneď mi zavolali a povedali, že vyzerám veľmi podobne ako Meghan, a bola som pozvaná na fotenie v L.A,” ďalej prezradila.

Christine taktiež uviedla, že sa so svojou vizážou zúčastnila aj menšieho experimentu. ,,Odletela som do Londýna cez nemeckú spoločnosť, aby som šla do Buckinghamského paláca, aby som videla reakcie ľudí,” opísala situáciu, kedy sa v Anglicku objavila s dvojníkom princa Harryho. ,,Takže sa otáčalo veľa hláv. Celý dav okolo nás bláznil, pretože si skutočne myslel, že som ona. Musela som povedať “Nie som Meghan, prepáčte!” ale stále chceli fotky. Väčšina ľudí neprišla priamo k nám, ale videli sme, že nás fotia telefónmi.”

Okrem toho, že brunetka pracuje ako letuška, snaží sa presadiť aj v hereckej sfére. ,,Veľa ľudí si myslí, že Meghan používam na popularitu, ale hrám už viac ako desať rokov. Mala som hlavnú rolu v krátkom filme s kamarátom, ktorý má produkčnú spoločnosť, zahrala som si aj pár malých rolí a počas vyrastania som veľa hrala v divadle,” vyjadrila sa Christine, dodávajúc, žeby neodmietla ani možnosť stvárniť na plátne samotnú Meghan Markle. ,,Naozaj sa mi páči Claire Danes, veľa sa na ňu pozerám. Rada by som s ňou pracovala v budúcnosti – to by bol sen. Ako si aj zahrať Meghan vo filme.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: newsweek.com | Foto: Instagram/christineprimrose/meghanmarkle_official