Make-up je zázračná vec, ktorá dokáže vyčarovať aj z obyčajného dievčaťa neodolateľnú krásku. Je jasné, že niektoré túto “vychytávku” zneužívajú a potom príde veľké prekvapenie pre každého, kto sa zobudí vedľa vás. Špeciálne vtedy, ak máte čo skrývať!

Sophia Ridlington skrývala svoju tvár pod vrstvami make-upu. Na prvý pohľad by ste povedali, že toto mladé dievča je naozaj veľmi pekná žena, ktorá dokáže zvýrazniť svoju krásu tým, že sa vie pekne nalíčiť. Toto umenie zvládala naozaj dokonale, pretože sa živí ako vizážistka. Avšak šok prišiel vtedy, keď sa táto make-upová kráľovná odlíčila. Keď ju uvidel jej, priateľ utrpel taký šok, že sa so Sophiou okamžite rozišiel.

Sophia mala však na svoje extrémne maskovanie dôvod. Vizážistka trpí extrémnou formou lupienky, ktorá spôsobila veľmi silné sčervenanie pokožky a krvavé popraskané miesta na tvári. Jej priateľ túto zmenu “pred a po” nezvládol. Sophia sa však z rozchodu spamätala a túto príhodu považuje ako lekciu a prestala svoju chorobu skrývať. Snaží sa ukázať dievčatám, že aj s takýmto ochorením kože môžu viesť plnohodnotný život.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.