Partička šikovných chalanov, ktorí si hovoria Naked Bananas, mútia vody československej YouTube scény už od roku 2016. Za ten čas si stihli vybudovať poriadne obdivuhodný okruh fanúšikov. Kanál trojice Bratislavčanov odoberá viac ako 400 tisíc ľudí, ktorí sa nevedia dočkať každého ich videa. To najnovšie prinieslo životnú situáciu, kedy rodičia očakávajú prvú návštevu potenciálnej nevesty.

Zoznámeniu s rodičmi milovanej polovičky vždy predchádza nemalý stres a obavy. Rovnako je to aj na druhej strane, žiaden otec či mama si predsa neželá, aby ich dieťa skončilo s niekým, kto im nebude po vôli. Miloš Matúš, Tomáš Križan a Rišo Szalai sa vžili do situácie, kedy pri takejto úvodnej návšteve nastane nečakané prekvapenie – synátor prinesie domov namiesto frajerky frajera.

,,Keď tvoj tatko konečne pochopí, že si homose*uál,” vtipní fešáci napísali k videu, ktorého cieľom vôbec nie je niekoho uraziť, práve naopak. Ich najnovšie dielko plné zvratov sa oplatí pozrieť si až do konca – viac vám prezrádzať nebudeme! :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube