Atraktívny herec Keanu Reeves sa bezpochyby zaradil medzi najväčších idolov žien po celom svete. Napriek tomu, že na plátne stvárnil množstvo neoblomných hrdinov či lámačov ženský sŕdc, v súkromí je v oblasti vzťahov veľmi obozretným človekom. Tisíckam fanúšikov tak nedávno padla sánka pri pohľade na slávneho fešáka, ktorý sa po dvadsiatich rokoch ukázal v spoločnosti po boku dámy.

Tmavovlasý hollywoodsky umelec si v minulosti prešiel neľahkými skúškami osudu, keďže v priebehu jedného roka prišiel o novonarodenú dcérku a v dôsledku tragickej udalosti aj o milovanú partnerku. Ťažké rany sa na hercovi podpísali do takej obrovskej miery, že na lásku zanevrel na poriadne dlhú dobu.

Keanu Reeves

55-ročný Keanu si pri príležitosti víkendovej slávnostnej udalosti s názvom LACMA Art + Film Gala pre verejnosť pripravil výnimočné prekvapenie. Hlavný hrdina napínavej ságy Matrix totiž tentokrát po červenom koberci nekráčal sám – spoločnosť mu robila dáma, ktorá však na prvý pohľad vzbudzuje mierne rozpaky.

Kto je tajomnou láskou Keanu Reevesa?

Podľa dostupných informácií ide o hercovu dlhoročnú spolupracovníčku Alexandru Grant, s ktorou si pred dvomi rokmi dokonca založili spoločné vydavateľstvo. Keďže sa párik po uliciach veselo promenáduje ruka v ruke, pričom častokrát nechýbajú ani úsmevy či vzájomné dotyky, celý svet sa domnieva, že kolegiálne puto prerástlo v hlboké city.

Pri pohľade na 46-ročnú umelkyňu ale niektorí obdivovatelia môžu ostať v pomykove. Hoci je vysmiata pani od drahej polovičky mladšia o 9 rokov, jej výzor pôsobí úplne opačne. Keanu s Alexandrou skutočne vyzerajú, akoby ich delil nemalý vekový rozdiel, pričom by asi len málokto tipoval, že bielovlasá dáma so šedinami a vráskami v tomto vzťahu nie je tou staršou. Nuž, srdcu sa evidentne rozkázať nedá!

Keanu Reeves priateľka

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Unilad.co.uk |Foto: Instagram/film.cinemaa, hollywood_parsi