Romantická snímka Všetko alebo nič, natočená podľa bestselleru Evity Urbaníkovej s rovnomenným názvom, patrí do kategórie filmov, ktoré si my ženy vieme pozrieť naozaj aj tisíckrát a vždy budeme zamotané príbehy hlavných hrdinov prežívať so smiechom i slzami tak, akoby sme ich videli po prvý raz. Za každým sa nejedna z nás kochá aj pohľadom na “zlého” Jakuba. Zahral si ho poľský herec Michał Żebrowski, ktorého príťažlivý vzhľad je však dnes už minulosťou.

O šialenstve, ktoré pred tromi rokmi spôsobila v kinách romantická komédia Všetko alebo nič, sníva zrejme každý jeden filmár. Len počas počas premiérového víkendu si ju pozrelo neuveriteľných 64 931 divákov! Vďaka tejto snímke sme mali možnosť spoznať i dovtedy neokukaného poľského herca Michała Żebrowskeho, stvárňujúceho jedného z osudových mužov hlavnej hrdinky Lindy, ktorú si zahrala obľúbená Táňa Pauhofová.

Napriek tomu, že Všetko alebo nič je asi jediný film, v ktorom väčšina z nás Michala videla, jeho tvár a obrovský se*epíl si už budeme pamätať navždy. Na najnovších záberoch 47-ročnej hviezdy by sme ho ale hľadali márne. Karanténa bez šikovných rúk barberov a kaderníčok sa totiž na “Jakubovom” vzhľade podpísala do takej miery, že pri pohľade naňho uvidíte skôr Mikuláša než ženského lámača sŕdc.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/zebrowski.michal