Výkyvy váhy Ewy Farny sú veľmi pretriasanou témou v Čechách, ale aj na Slovensku. Najnovšie fotografie nasvedčujú, že speváčka má teraz svoje dobré obdobie. Ewa totiž všetkým neprajníkom ukázala, že si s kilami navyše poradiť rozhodne vie! 

Boj s ručičkou na váhe je pre Ewu už permanentná záležitosť. Raz ju môžeme vidieť pred kamerami ako neupravenú bacuľku, inokedy ako zvodnú krásku s perfektnými krivkami. Médiá sa často obúvali do postavy mladej Češky, no tá si z toho ťažkú hlavu nikdy nerobila. Teraz sa však znova “hecla” a dokázala niečo neskutočné.

Zhodené kilá speváčke rozhodne prospievajú, no to však nie je všetko! Ewa sa stala novou tvárou športovej značky Nike a fotografie, ktoré vznikli počas fotenia športového oblečenia, sú nádherné. Ewa však necvičí iba pred objektívom fotoaparátu, je zrejmé, že do vylepšovania postavy vložila skutočne všetko. “Mala som včera poriadny tréning a zajtra behanie. Leto sa blíži, tak potrebujem kondičku na koncerty,” píše pod jednu z fotografií. Reakcie fanúšikov vyjadrujú zaslúžený obdiv. Ewa, len tak ďalej!

Foto: Instagram