Influencerka Zuzana Plačková je v očakávaní svojho prvého vytúženého dieťatka. Tehotenstvo populárnej brunetky sprevádzajú zdravotné komplikácie, kvôli ktorým najnovšie skončila v nemocnici. Budúca mamička aktívne komunikuje s fanúšikmi aj z lôžka. Toto im teraz prezradila! 

Potetovaná podnikateľka sa už dlhodobo sťažovala na dusivý kašeľ, kvôli ktorému si zaobstarala aj inhalátor. Vo štvrtok sa známej tehuľke priťažilo, a tak skončila na Kramároch.

,,Aspoň už viem, prečo som sa cítila zle poslednú dobu. Slabá a hlavne aj ten kašeľ bol tým zapríčinený. Dajú nás dokopy a pôjdeme spokojne domov,“ upokojila sledovateľov Zuzana, ktorej akútne chýbalo železo.

Plačková sa ešte stále nachádza vo vyššie zmienenej nemocnici, kde prišla hneď na niekoľko vecí. Kráska, ktorá sa za normálnych okolností presúva s množstvom batožiny, má už jasno aj v tom, koľko vecí si na pôrod prichystá.

,,Ja by som si zabalila tak veľký kufor a zbytočne, pretože naozaj potrebuješ iba pár základných vecí,“ zisťuje tmavovláska.

Nie je žiadnym tajomstvom, že úspešná Slovenka miluje luxus a pohodlie. Niekoľko obdivovateľov tak zaujímalo, kde sa chystá porodiť svojho prvého potomka. Jej odpoveď určite mnohých prekvapí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Už teraz vám viem povedať úplne s jasnou čistou mysľou, že pôjdem rodiť na Kramáre. Ja nepotrebujem súkromnú kliniku. Na čo? To má byť teraz nejaký nový trend, že poďme sa hrať na niečo, lebo mám na súkromnú kliniku? Ja by som mohla rodiť, kde chcem na svete, ale ja som si zamilovala Kramáre, tak pôjde rodiť na Kramáre,“ vyhlásila známa celebrita. Jej vyjadrenie nájdete vo videu nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com