Finalistka súťaže Miss Slovensko 2015 Bronislava Gregušová sa už niekoľko mesiacov hrdí titulom snúbenice, pričom celoživotnú vernosť plánuje sľúbiť jednému z najžiadanejších idolov sveta. Jej vyvoleným sa stal kubánsky herec Mario Cimarro, známy ako hlavný hrdina Juan z telenovely Skrytá vášeň. Kučeravý fešák sa však pred pár dňami objavil v uliciach kolumbijskej Bogoty, vyznávajúc city niekomu úplne inému!

Ako by ste reagovali na to, keby ste milovanú drahú polovičku uzreli v situácii, kedy priamo pred kamerami vyznáva lásku inej žene? Presne taká možnosť sa naskytla sympatickej slovenskej modelke, ktorá približne rok tvorí pár so svetoznámym hercom.

Mario Cimarro Brona Gregusova

Maria s kyticou v ruke a láskyplným úsmevom na perách postretlo niekoľko žien, žiariacich od šťastia pri pohľade na neho. Emotívne citácie z romantických filmov, voňavé kvety či dokonca červená zamatová krabička s prekvapením vnútri – to všetko zažila asi desiatka neznámych dám, ktoré sa nečakane stali súčasťou skrytej kamery.

Telenovelový hrdina sa totiž nechal nahovoriť na veselý kanadský žartík, aký na tvárach nadšených fanúšičiek vyčaril široké úsmevy. V rámci zábavnej latinsko-americkej relácie si tak viaceré krásky mohli naplniť sen o stretnutí s vysnívaným idolom, na čo zrejme nikdy nezabudnú. Slovenská snúbenica Broňa sa však zjavne ničoho obávať nemusí – Cimarro sa ku každej adeptke správal ako najväčší gentleman.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Netflix | Foto: Facebook/Netflix, Instagram/bronigregus