Speváčka Veronika Nízlová momentálne prežíva prelomovú životnú etapu. Po viac ako dvadsiatich rokoch spolupráce s dvojičkou Danielou, s ktorou pôsobili v rámci legendárneho hudobného dua Twiins, sa odvážne vydala na sólo dráhu. Atraktívna Vebi si očividne “ide svoje” a fanúšikov počas karanténnych opatrení prekvapila netradičným záberom.

Sestry Nízlové sú známe milovníčky cestovania, pláží a slnečného počasia. Veronika počas zimných mesiacov pravidelne zdieľa spomienkové fotografie z dovoleniek a od zbožňovaných hrejivých lúčov ju neodtrhnú ani prísne bezpečnostné opatrenia, platiace na celom území Slovenskej republiky.

veronika nízlová

33-ročná rodáčka z Hronského Beňadika si v prebúdzajúcom sa jarnom počasí dopriala výdatnú prechádzku, keďže išla stratenú energiu z domácej izolácie načerpať mimo civilizácie. Na tom by nič zvláštne nebolo, nakoľko občasný pobyt v prírode na čerstvom vzduchu zakázaný nie je, a dokonca môže prispievať k lepšiemu fungovaniu imunity, no speváčka Vebi to poňala nezvyčajným štýlom.

veronika nízlová

Kým drvivá väčšina národa tiahne v týchto dňoch na lúky, prípadne do lesného prostredia, pôvabná tmavovláska si to namierila rovno na koľajnice! Sediac priamo na vlakovej dráhe s úsmevom na tvári chytala bronz, priččom priaznivcov uistila, že miesto by z hľadiska kontaktu s cudzími osobami malo byť absolútne bezpečné.

,,Nebola som tu veľmi dlho. Nebojte sa, je to miesto, kde určite nikoho nestretnete!” Veronika sa síce bezpochyby nachádzala tam, kam sa ľudská noha na prechádzku bežne nevyberie, avšak koľajničné spoje určité riziko z hľadiska premávajúcich vlakov dozaista predstavujú. Každopádne, známa hudobníčka teda rozhodne vie, ako upútať pozornosť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Nízlová Vebi

Zdroj|Foto: Instagram/veronikatwiins