Manželia Vrbovskí teda rozhodne vedia, ako zaujať pozornosť! Kým drvivá väčšina Slovákov sa doma trápi nad prísnymi karanténnymi opatreniami, oni zákaz vychádzania v krajine poňali po svojom – ich voľbu im zrejme budete závidieť.

Odkedy sa drsný raper Patrik Rytmus Vrbovský stal manželom balkánskej krásky Jasminy Alagič a krátko nato tiež otcom vytúženého synčeka Sanela, všetko jeho úsilie smeruje predovšetkým k naplneniu rodinného blaha.

jasmina rytmus sanel

Milujúci partner a tatko bezpochyby cíti gradujúcu vypätú atmosféru v domácej krajine, preto sa spoločne s drahou polovičkou rozhodol stráviť čiastočný lockdown poriadne ďaleko od celého nervy drásajúceho diania, ovplyvneného šíriacou sa pandémiou koronavírusu.

Rytmus, Jasmina a ročný Sanel informovali o odlete do slnečnej krajiny, kde momentálne panujú teploty siahajúce k „tridsiatkam“. Podľa neoverených informácií v komentároch a taktiež na základe prostredia i aktuálneho počasia si to s najväčšou pravdepodobnosťou namierili na čarovné ostrovy Maledivy, kde si užívajú do zlatista zaliate pláže a tamojšiu atmosféru pokoja a určitého pocitu bezpečia. Takejto luxusnej dovolenke pri mori by sa v  súčasnosti nebránil asi nikto!

rytmus jasmina alagič

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic