Aj vy každé ráno, deň čo deň, stojíte pred otvorenou skriňou a spytujete sa, čo si máte obliecť? Zvolíte tričko, skombinujete ho s riflami, sukňou, kraťasmi alebo čímkoľvek iným a v zápale zúfalstva šmaríte celý outfit na posteľ? Celé to zopakujete aspoň tri-štyrikrát a napokon si z dôvodu nedostatku času oblečiete to, čo ste vôbec nemali v úmysle?

Ženy sú odjakživa nerozhodné stvorenia a pri obliekaní na každú príležitosť neraz zažívajú stresové situácie. V tom horšom prípade mnohé z nás konzultujú svoj outfit s netrpezlivým partnerom, ktorý by nás zo zúfalstva navliekol už aj do vreca, len aby sme konečne vyrazili z domu. Ruku na srdce, ste na tom rovnako a tieto situácie sú aj vám dôverne známe? Pozrite si vtipné video páru, ktorý dokonale vystihol ženskú nerozhodnosť, každodenný predzrkadlový rituál a hlavne to, ako najjednoduchšie muži docielia, aby sme si obliekli presne to, v čom nás skutočne túžia vidieť. :)

Ako muži docielia, aby sme si obliekli presne to, v čom nás chcú vidieť, si môžete pozrieť TU!

Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.