Tento víkend sa v rodine herečky Dominike Kavaschovej oslavoval veľký deň jej milovanej sestry Janky, ktorá si povedala áno so svojím partnerom Matúšom. Donďa neskôr na sociálnych sieťach priznala, že si svadbu užila “na diaľku”. 

Na oslave lásky Janky a jej manžela nechýbal ani snúbenec hviezdy seriálu Oteckovia Daniel Fischer a ich dcérka Maia, ktorá na svet prišla začiatkom mája. Malý uzlík šťastia však čerstvú mamičku zamestnáva 24 hodín denne a inak tomu nebolo ani na veľkolepej udalosti.

kavaschova

,,Keď sme boli deti a mladice, vždy sme si predstavovali, ako svoje svadby pretancujeme spoločne. Človek mieni, Pán Boh krásne mení. Tvoju svadbu som prekojila v izbe a verím, že ty tu moju prekojíš tiež,” úprimne priznala na Instagrame Dominika, ktorá síce celú noc nepretancovala po boku nevesty, no myšlienkami bola stále so svojou sestrou.

,,Počúvala som všetko, čo sa dialo s otvoreným oknom a aspoň po zvuku som vnímala zábavu, ktorú máte. Usmievala som sa sama na izbe zo šťastia, že sa tak skvelo bavíte, a že všetko vyšlo podľa tvojich predstáv,” raduje sa zo šťastia blízkej osoby talentovaná herečka a speváčka. Tá priznala, že izbu, v ktorej sa starala o dcérku, raz opustila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Odlíčená v mikči som vybehla zatancovať si s tebou aspoň redový, lebo to by som si neodpustila, no a utekala som potom znova naspäť k malej. Teším sa veľmi z vašej lásky a prajem vám, aby vaša spoločná cesta bol jeden krásny vydarený radostný žúr ako bol tento,” pokračuje brunetka v dojímavom blahoželaní, ktorého celé znenie nájdete nižšie.

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa