Dominika Kavaschová, Daniel Fischer a malá Maia sú rozkošná rodinka, ktorú fanúšikovia zbožňujú. Sledovatelia vždy na Instagrame s nadšením očakávajú, o aké pikošky sa s nimi celebritný pár podelí — najnovšie herečka napísala pre snúbenca krásne vyznanie.

Domča a Dano tvoria pár už takmer dva roky a z ich veľkej lásky vznikla dcérka Maia, ktorú umelkyňa priviedla na svet začiatkom mája. Obaja si rodičovstvo užívajú plnými dúškami a nehanbia sa o svoje zážitky z materskej dovolenky podeliť aj na sociálnych sieťach.

kavaschova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aktuálne pôvabná východniarka venovala dojímavé slová svojmu partnerovi, za ktorého je veľmi vďačná. ,,Môj milovaný muž spí s našou dcérkou a vždy, keď ju prídem kojiť, prinesie mi vodu, pohladká ma rozospatú po nohe a spí pri mne, kým dokojím. Keď Maiuška dopapá a uložím ju, znova ma pohladí a povie, že ma ľúbi. Toto sa deje niekoľkokrát do noci, také je to nádherné. Nehovorím mu to… Myslím to, ako si veľmi uvedomujem, aké je to od neho pekné…“ zdôverila sa celebritná mamička.
,,Mám najlepšieho muža na svete,“ dodala 32-ročná kráska, ktorá svoju rodinu nadovšetko miluje.

kavaschova

Zdroj|Foto: Instagram/donda_kawa