Vždy veselá a energická Dominika Kavaschová, ktorá vie aj vážnejšiu situáciu otočiť na srandu, prežíva krušné chvíle. Obľúbenej herečke nedá spávať niekto, kto sa dostal k jej intímnych fotkám.

Bývalú hviezdu seriálu Oteckovia sleduje na Instagrame takmer 200-tisíc fanúšikov, ktorých si Dominika získala svojím jedinečným humorom. Teraz sa však Košičanka prihovorila priaznivcom s vážnou tvárou. V jej situácii by nechcel byť naozaj nikto.

dominika kavaschova

,,Pred pár dňami mi napísal niekto tu na Instagrame správu. Ja som si všimla potom, že je to staršia správa, ale až pred pár dňami som si ju prečítala, kde tvrdil, že má moje intímne fotky,“ uviedla Donďa, na čom sa najprv zasmiala. Myslela si totiž, že žiadne také zábery nemá a niekto si z nej iba strieľa. Neriešila to až do chvíle, kým jej anonym spomínané snímky neposlal.

,,Vtedy som si uvedomila, že mám intímne fotky a proste by som dala ruku do ohňa, že tie fotky som dokonca aj vymazala. Čiže ja vôbec neviem, ako sa k nim ten človek dostal,“ smutne pokračovala mamička.

,,Skrátka, mne ostalo zle, ja som nespala už niekoľko nocí a rozhodla som sa, že s tým vyjdem verejne, pretože mám pocit, že sa to niekde dostane. Ten človek ma začal vydierať, chce odo mňa peniaze,“ šokovala ustráchaná Dominika, ktorá síce nekonkretizovala, čo sa na obrázkoch nachádza, no už len z predstavy, že sa ne niekto pozerá, jej prišlo nevoľno. Ľuďom preto odkazuje, aby si dávali pozor. Celé Domčino vyjadrenie nájdete v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa