Dominika Kavaschová 5. mája priviedla na svet svoje prvé dieťatko. Čerstvá mamička dcérky Maii sa ani nie po troch mesiacoch fanúšikom na Instagrame otvorila a prezradila, koľko kíl počas krásneho obdobia tehotenstva nabrala. 

Donďa sa pred pár týždňami ukázala na sociálnych sieťach iba v plavkách, pričom bolo vidieť, že sa atraktívna herečka pomaly vracia k svojim starým krivkám. ,Môj milý osí pás, už som myslela, že ťa nikdy neuvidím a si späť!” napísala vtedy s humorom známa Slovenka.

dominika kavaschova

Jedna zo sledovateliek nadanej herečky a speváčky postrehla, ako krásne sa mamička zbavuje nadbytočných kíl. Zaujímalo ju preto, koľko počas obdobia s dieťatkom pod srdcom pribrala a taktiež, ako teraz tlačí ručičku na váhe dole.

kavaschova

,,Pribrala som cca 23 kíl. Pôrodom šlo hneď 10 dolu a pomaly to pekne odchádza. A pokiaľ ide o cvičenie, v auguste začítam takú haluz. To vám vopred dám vedieť. Bude to velice zaujímavé,“ prezradila na internete Kavaschová. Čo má v druhej polovice leta v pláne, zatiaľ síce nevedno, no určite to bude stáť za to!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa