Počujete to? Opäť vám zvoní ten prašivý budík a nie, nejde o upozornenie, že môžete aj naďalej spať. S neprítomným a zlepeným pohľadom skúšate trafiť ten správny gombík, ktorým vypnete neúprosné rinčanie, no napadlo vám niekedy, že taký budík nemusí byť v konečnom dôsledku až tak zlý?

Možno kvôli nemu nenávidíte rána, avšak čo keby ste sa skúsili na túto technickú vymoženosť, vďaka ktorej nezaspávate do školy či práce, pozrieť inými očami. Urobil tak aj dizajnér Joshua Renouf, ktorý pre ospalé hlavy skombinoval budík a kávovar v jedno a tak sa môže vaše každé ráno začať vypitím kávy bez toho, aby ste vôbec vstali z postele! Fantastické, no nie?

Na prebudenie nebudete potrebovať žiadne nepríjemné zvuky, hneď z rána vás prebudí dokonalá vôňa kávy

1Nemusíte hľadať a capkať po tlačítku stíšiť!

2Všetko je pripravené, cukor aj káva

4

5Dali by ste si aj mlieko alebo smotanu? Žiaden problém!

6 7Perfektný deň sa môže začať! :)

8Ako to celé funguje?

9Možno vás sklameme, no tento ,,vynález” zatiaľ nie je na predaj, ale ak máte doma šikovného majstra, určite ho chvíľu pootravujte, aby vám ho zostrojil. Veď čo môže lepšie ako čerstvá káva na každé ráno. Alebo!!! Čo ak by existoval aj budík na prípravu praženice či omelety? :)

Foto: Josh Renouf

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)