Hrozivá kauza s*xuálneho zneužívania so zatiaľ 21 známymi obeťami naberá nové rozmery. Redaktorka spravodajstva televízie Markíza Kristína Kövešová, ktorá sa snaží celej veci prísť na kĺb, sa dostala do ohrozenia života, keď na ňu príbuzná obvinenej vytiahla tĺčik na mäso a vyhrážala sa jej zabitím!

Nalákať neplnoleté dievčatá na prísľub veľkej modelingovej kariéry a následne ich s*xuálne zneužiť – takýto postup si vo svojom zločine zvolili manželia z Mojmíroviec, ktorí sú momentálne pod drobnohľadom kompetentných orgánov aj médií. Kým obvinený Peter je vo väzba, jeho žena Martina je stíhaná na slobode.

Po medializácii prípadu sa začali do redakcie ozývať ďalšie a ďalšie obete, preto sa redaktorka Kristína Kövešová spolu s kameramanom rozhodla obvinenú navštíviť a poskytnúť jej priestor na vyjadrenie. Martina pred štábom utiekla, zato jej príbuzná sa na redaktorku vyrútila s tĺčikom na mäso, nadávkami a vyhrážkami smrťou. Celý incident si môžete pozrieť v priloženom videu.

,,Kristína, ty nos helmu, prosím ťa,“ snažil sa zľahčiť situáciu jeden z komentujúcich na portáli tvnoviny.sk. Nie je to totiž ani zďaleka prvýkrát, čo sa redaktorka ocitla v ohrození života. Okrem vyšetrovania nebezpečných káuz má totiž Kristína aj poriadnu smolu – naposledy „ušla hrobárovi z lopaty“ na nedávnej dovolenke v Karibiku potom, ako omylom zjedla miestne jedovaté plody.

Vyjadrenie samotnej redaktorky k incidentu s tĺčikom na mäso:

Zdroj: TV MarkízaFoto: Instagram/kristinakovesova, TV Markíza