Americká speváčka Katy Perry momentálne prežíva najkrajšie obdobie v živote. Plavovláska nosí pod srdcom prvé bábätko, ktoré vo veku 35 rokov porodí partnerovi Orlandovi Bloomovi. Dvojica sa podelila s verejnosťou o dôležitú informáciu, keď vtipným spôsobom odhalila očakávané pohlavie malého klbka radosti.

Úspešná hudobná skladateľka teda rozhodne vie, ako zaujať pozornosť! Pred pár týždňami oznámila očakávanie prírastku prostredníctvom videoklipu, a teraz umožnila fanúšikom nahliadnuť do súkromia ešte o kúsok viac.

Katy Perry tehotná

Budúci rodičia prvej spoločnej ratolesti okolo tehotenstva tajnosti nerobia. Po štyroch rokoch vzťahu sa dočkajú vytúženej dcérky, ktorá pribudne do rodinky už o pár mesiacov. ,,Je to dievča!” Katy sa zdôverila s tým, že na Orlanda budú doma naraz dve slečny.

Ako sa zdá, svetoznámy herecký idol dostáva už teraz poriadne zabrať. Pri vzácnej príležitosti ohlásenia pohlavia ešte nenarodeného potomka schytal priamo do tváre krémový koláč. Súdiac podľa blaženého výrazu tváre mu ale takého nezbedy od drahej polovičky vôbec neprekážajú. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Orlando Bloom

Zdroj: Instagram/Katyperry | Foto: Instagram/Katyperry, Orlandobloom