Katy Perry na chvíľu vymenila mikrofón a písanie textov piesní za navrhovanie bláznivých topánok. Speváčkina obuv uzrie svetlo sveta tento mesiac, no už teraz vypustila do sveta pár ochutnávok, z ktorých je jasné, že jej kolekcia má rozhodne čím zaujať, no nie?

32-ročná oceňovaná muzikantka Katy Perry svoj jedinečný štýl a módne cítenie nikdy nepotláčala a mnohokrát to svetu svojimi nevšednými outfitmi aj dokázala. Katy sa na koncertoch či rôznych spoločenských akciách s hrdosťou ukazuje v rôznych extravagantných a originálnych kúskoch, ktoré by si na seba navliekol skutočne len málokto.

Svoj špecifický cit pre módu využila aj tentokrát, keď sa pustila do navrhovania vlastnej kolekcie topánok. Katy sa stretla s velikánom Tommym Hilfigerom a Vincom Camutom, aby spolu prebrali jej módne napredovanie. Speváčka sa na margo svojho nového sna vyjadrila, že sa chce o tomto priemysle naučiť čo najviac, aby sa z nej mohol stať seriózny návrhár. Umelkyňa už pomaly finišuje s novou kolekciou a pred jej oficiálnym uvedením na trh dala svetu aj menšiu ochutnávku.

Katy vytvorila naozaj originálnu kolekciu, ktorá nesie jej jasný podpis. Niektoré topánky sú bláznivé a miestami rozkošné, iné sa nesú v retro štýle alebo zaujmú výstrednosťou a nápaditosťou. Predaj tejto jedinečnej obuvi sa spustí už 16. februára a bude stáť v rozmedzí 59 až 299 dolárov.

Foto: Instagram, yoanu.com | Zdroj: Billboard.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.