Ako sa zdá, krásna speváčka Katy Perry sa rozhodla experimentovať a vrátiť sa k svojej pôvodnej farbe vlasov. Úspešná brunetka sa počas víkendu objavila v slnečnej Californií s novým nelichotivým blond účesom, s ktorým by ste ju nikdy nespoznali!

Jedna z najpôvabnejších speváčok súčasnosti má už zrejme po krk parochní i stereotypu, a tak sa rozhodla vrátiť ku svojej pôvodnej blond hrive. Čo však čert nechcel, vymytie havranej čiernej bolo zjavne ťažšie, ako si Katy Perry predstavovala a na jej hlave sa momentálne vyníma mrkvový odtieň doladený blond korienkami vlasov. Speváčka sa s novým lookom a evidentne bez líčidiel objavila v Palm Springs, kde oslavovala okrúhle narodeniny svojho priateľa Orlanda Blooma. Dvojica tvorí napriek údajnému rozchodu zamilovaný pár približne jeden rok.

Katy Perry začínala kariéru ako blondína, taktiež sa v originálnom účese ukázala v roku 2014 a 2015

Foto: Getty Images, Twitter, YouTube | Zdroj: DailyMail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)