Svetoznáma diva Katy Perry sa už o niekoľko dní stane mamou, keďže termín pôrodu sa nezadržateľne blíži. Spolu s hercom Orlandom Bloomom sa tešia na príchod dcérky, ktorej krstnou mamou sa stane jedna z najslávnejších hollywoodskych hviezd súčasnosti!

Tehotná plavovláska by mala už o pár dní porodiť vytúžené dievčatko, ktoré očakávajú nielen nadšení budúci rodičia, ale taktiež ich veľmi blízka rodinná priateľka. Po boku krásnej speváčky totiž po celú dobu tehotenstva verne stojí najlepšia kamarátka Jennifer Aniston.

katy perry

Hviezda seriálu Priatelia síce vlastných potomkov nemá, no na lásku k deťom rozhodne nezanevrela. Doposiaľ sa stala krstnou mamou len raz, a to v prípade seriálovej kolegyne Monicy Gellerovej alias herečky Courteney Cox – tá ju poctila rolou kmotričky pre svoju jedinú dcéru Coco Arquette.

Bývalá manželka Brada Pitta sa v 51 rokoch dočkala ďalšej radostnej správy, keďže sa už onedlho stane krstnou mamou dcérky snúbencov Katy Perry a Orlanda Blooma. Podľa zahraničného denníka bola voľba absolútne jasná, keďže Jennifer vraj prominentnej tehuľke dlhodobo pomáha so všetkým, čo treba.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer aniston

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/Jenniferanistononline, Katyperry