Orlando Bloom a Katy Perry sa po viac ako ročnom vzťahu rozhodli svoju lásku pochovať. Dôvodom je údajne Orlandova nevera, no tieto fámy nie sú ničím potvrdené. Ako je to medzi hviezdami teraz? 

Šokujúca správa o rozchode hviezdneho páru prišla naozaj zo dňa na deň a nikto nepozná presný dôvod, prečo sa celebrity rozhodli vzťah ukončiť. Ako jedna z príčin by mala byť podľa médií Orlandova nevera. Herec bol totiž v intímnej chvíli pristihnutý s neznámou brunetkou. A keďže Katy už zjavne unavovali klebety o vzťahu s príťažlivým hercom, rozhodla sa k tejto diskutovanej téme vyjadriť. Na sociálnu sieť napísala, ako to medzi nimi momentálne je.

Speváčka tvrdí, že so svojim bývalým priateľom udržujú kamarátsky kontakt, avšak už nie po romantickej stránke. „So svojim ex partnerom môžete byť stále priateľa a mať sa radi. Nikto nie je obeť ani zloduch“. Rozchod teda pravdepodobne neprebehol zle a hviezdy dokážu byť aj naďalej dobrými priateľmi.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.