Fanúšikovia Katy Perry sú zhrození a snažia sa ju všakovakými spôsobmi varovať. Po ostro medializovanom konflikte, ktoré tieto dve zažili, ich totiž zaskočila speváčkina reakcia na možnú spoluprácu s Taylor Swift!

Možná spolupráca Katy Perry a Taylor Swift vyvolala internetové šialenstvo. Na duete slávnych speváčok by nebolo nič zvláštne, avšak tieto dve si ležia v žalúdku už pekne dlho.
Celé sa to začalo Tayloriným priznaním v rozhovore pre časopis Rolling Stone: ,,Na odovzdávaní cien ku mne príde, niečo mi povie, potom odíde preč a ja si len pomyslím – sme priateľky alebo mi práve povedala tú najkrutejšiu urážku v živote?” hovorí na adresu Katy. Jej reakcia na seba nenechala dlho čakať a na Twitter napísala: ,,Dávajte si pozor na Reginu George v ovčej koži,” čím narážala na film “Protivné baby”. Po tomto statuse sa Taylor rozzúrila natoľko, že speváčke “venovala” skladbu “Bad Blood”, v ktorej je vyobrazená kamarátka (v klipe ju stvárnila Selena Gomez), ktorá sa neskôr nezachová pekne. Úú, to muselo bolieť. :)

Karta sa však obrátila a v týchto dňoch reagovala autorka hitu “Rise” na otázku o možnej spolupráci s Taylor kladne. Vyjadrila sa totiž, že sa nebráni spoločnému projektu, má však jednu podmienku. Chce, aby sa jej Swift ospravedlnila. Fanúšikovia z toho nie sú nadšení a snažia sa Katy varovať: ,,Prosím ťa, nezapleť sa do drámy s Taylor Swift a nekaz si svoju reputáciu. Ona je intrigánska mrcha, ktorá ťa bodne.”

Po škaredom rozchode s Calvinom Harrisom a konflikte s Kim Kardashian a Kanyem Westom nemá momentálne Tay práve najlepšiu reputáciu. Možno by to ospravedlnenie a trocha pokory napravilo. Uvidíme. :)

twitter

twiiter

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)