Katy Perry (32), jedna z najväčších hudobných hviezd súčasnosti, odhalila zo svojho ,,profesijného života” krátke video. Aj keď fanúšikom nepovedalo príliš veľa, slečinka po dlhej dobe konečne ponúkla aspoň kúsok niečoho nového zo svojej tvorby. Čo vlastne pripravuje?

Je to priam neuveriteľné, no popová diva Katy Perry nevydala od roku 2013 žiadny oficiálny album. Nakoľko v poslednom období píše texty aj pre hviezdy ako Ariana Grande, Nicki Minaj či Iggy Azalea, pravdepodobne jej už nezostáva čas na seba. Avšak, ako sa zdá, konečne sa niečo chystá aj v jej podaní! Speváčka totiž na svojom Twitteri fanúšikom naznačila, že sa v nahrávacom štúdiu pravdepodobne ,,varí” niečo nové! :)

Počas uplynulého víkendu zverejnila krásna tmavovláska dve videá, na ktorých je zatvorená v nahrávacom štúdiu. Prvé pôsobí celkom vtipne, keďže Katy si nafarbila jeden zub čiernou permanentnou fixkou, ktorá jej nakoniec nešla zmyť. :) V pozadí pritom počuť jej hlas, ako spieva zaujímavý lyrický text. V druhom videu zase predstavila inštrumentálku spolu s vokálom. Z malej štúdiovej ochutnávky je jasné, že to bude niečo veľké a my sa už dnes nevieme dočkať!

https://twitter.com/FOTPKatyPerry/status/810019803440287745

https://twitter.com/FOTPKatyPerry/status/810038917927989248

Zdroj: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)