Svetoznáma diva Katy Perry sa onedlho dočká prvorodeného potomka, ktorého porodí budúcemu manželovi, hercovi Orlandovi Bloomovi. Samotní zaľúbenci patria medzi nesmierne veselé a charizmatické povahy, pričom v prípade ich nenarodeného bábätka zjavne nepadlo jablko ďaleko od stromu. Keď totiž uzriete gesto nenarodeného dieťatka priamo v maminom brušku, smiechu sa neubránite.

35-ročná americká speváčka si napriek hrozivej situácii v USA, súvisiacej s pandémiou nového koronavírusu, užíva tehotenstvo plnými dúškami. O skvelú náladu sa jej stará nielen hviezda filmov Piráti z Karibiku, ale tiež dlho očakávané bábätko.

Katy Perry tehotná

Svetoznáma blondínka sa na sociálnej sieti podelila o detailné zábery z vyšetrenia, kedy mohla prostredníctvom ultrazvuku sledovať drobca v brušku. Malinké bábo však nelení a ešte pred samotným príchodom na svet poslalo rodičom jasný odkaz.

,,Keď vám nenarodená dcéra ukáže z bruška prostredník, viete, že to stojí za to!” napísala na sociálnu sieť Katy Perry, ktorá nosí pod srdcom dievčatko, sršiace humorom ešte pred narodením. Jej krátke video už stihlo pobaviť viac ako osem miliónov fanúšikov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/katyperry | Foto: Instagram/katyperry, streamable.com