Jedným z televíznych projektov, ktoré sa na jeseň vrátia na obrazovky, je aj šou o chudnutí s názvom Extrémne premeny. Práve v tomto programe sa pred dvomi rokmi predstavila Katarína Tomášová, ktorej sa v tom čase podarilo váhu nádherne zredukovať. Ako sa ale zdá, proces chudnutia je už u Katky minulosťou!

Katarína si spočiatku svoju morbídnu obezitu neuvedomovala a kilá navyše pripisovala práci, ktorej sa najviac venovala. Našťastie sa ale včas spamätala a rozhodla sa s váhou 225 kilogramov zatočiť priamo pred televíznymi kamerami.

Katka v Extrémnych premenách

V Extrémnych premenách, v ktorých sa Katka objavila v roku 2017, sa jej vďaka trénerovi Marošovi Molnárovi podarilo schudnúť 80 kilogramov, čo znamená, že skončila na váhe 145 kíl. A hoci si v tom čase bojovníčka prisľúbila, že bude v nastolenom životnom štýle pokračovať, vyzerá to tak, že slovo nedodržala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na sociálnej sieti sa totiž objavili fotografie, ktoré zachytávajú prevedobobne Katkin aktuálny stav. Kým už v júni roku 2018 vyzerala podnikateľka pribratejšie, dnes sa jej postava približuje k podobe, akú mala na začiatku v šou o chudnutí. Zdá sa teda, že chuť a trpezlivosť v ceste za snom Kataríne, bohužiaľ, nevydržali.

Jún 2018
Jún 2019

Zdroj/Foto: Facebook/RAABE, Extrémne premeny Slovensko