Biele pláže, krištáľovo čisté more a jemný vietor vo vlasoch. To sú momenty, ktoré si ešte pred pár dňami užívala tanečníčka Katka Štumfová na svojej svadobnej ceste s manželom, bratislavským podnikateľom Borisom Jakešom. 

Talentovaná a krásna tanečníčka Katka Štumpfová, známa predovšetkým z tanečnej súťaže Let´s dance, si ešte pred pár hodinami užívala príjemné chvíle na svadobnej ceste. Ako novopečenej manželke bratislavského podnikateľa jej to skutočne pristane. Presvedčte sa samy.

Katka sa dostala do povedomia širšej verejnosti tanečným projektom Let´s dance. Okrem toho, že má vlastnú tanečnú školu, je aj majiteľkou ineternetového obchodu s doplnkami spolu s Ivanou Surovcovou, ktorá sa prednedávnom zasnúbila s hokejistom Mariánom Gáboríkom.

Katka sa už dva mesiace môže chváliť statusom manželky Borisa Jakeša, ktorého si vzala po dlhoročnej známosti. Svoju svadobnú cestu si užívali na exotických Maledivách, a keďže Boris nie je mediálne známy a stráži si súkromie, vyzerá to, ako keby bola Katka na svadobnej ceste sama.

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.