V júli tomu bude presne rok, čo svetoznámy cyklista Peter Sagan šokoval doslova celý svet, keď na Facebooku oznámil, že sa so svojou manželkou Katkou rozchádzajú, pričom dvojica ostala kvôli synčekovi naďalej v kontakte. Peťo však nie je jediným fešákom v Katkinom živote, slovenská kráska sa totiž môže pochváliť i poriadne príťažlivým bratom.

Napriek tomu, že vzťah Petra Sagana s Katkou množstvo ľudí obdivovalo a v kútiku duše im obrovské spoločné šťastie i trošičku závidelo, veľkej láske po ani nie troch rokoch manželstva odzvonilo. Dnes si tak žije každý svoj vlastný život, i keď dvojicu už bude navždy držať pohromade synček Marlon.

V ťažkých časoch bola pre Katku určite najväčšou oporou jej rodina vrátane staršieho brata Lukáša, ktorého doposiaľ ale verejnosť zrejme veľmi neevidovala. A to je veľká škoda, keďže sa jedná o poriadneho fešáčiska!

Dôkazom, že majú súrodenci výbornú genetickú výbavu, je fotka, ktorou sa Katka pochválila na Instagrame. Mladá mamička brata fanúšikom predstavila ako svojho ochrancu a zároveň i najlepšieho priateľa, čo svedčí o tom, že majú spolu zaručene krásny vzťah.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/katarina_sagan, smolkyluk