Reality šou Farma 12 zavrela brány už pred týždňom, no niektorí farmári, ako napríklad Katarína Pohančaníková, s vyjadrením počkali až doteraz. Na instagramovom profile blonďatej exfarmárky sa objavil príspevok o nenávistnej kritike, ktorá ubližuje jej najbližším. Katka sa taktiež rozhodla ľudí oboznámiť so svojou údajnou falošnosťou. 

Dvanásty ročník kontroverznej a napínavej reality šou Farma už pozná víťaza. Exfarmári svojím účinkovaním na obrazovkách televízie Markíza získali mnohých fanúšikov, avšak sympatie voči niektorým súťažiacim neprechovávajú všetci diváci. ,,Chcela by som sa vám všetkým ešte raz takto verejne poďakovať za podporu a vyjadriť sa k niektorým udalostiam, ktoré sa stali na Farme alebo mimo nej,“ uvádza v úvode príspevku Katarína Pohančaníková.

Hoci Katka šancu zabojovať o 75 000 eur nedostala a v semifinále ju porazil Erik, nie je to vec, ktorá ju v aktuálnych dňoch nejako mrzí. ,,Prvá vec, ktorá ma trápila po príchode domov, bola tá, že ma viacerí označili za falošnú. Myslím, že som jasne dávala najavo, kto z farmárov mi bol sympatický a kto naopak nie. Aj keď som sa veľakrát snažila pochopiť toho človeka, nešlo to proste. To, že on má potrebu urážať a osočovať nás viacerých aj teraz v reálnom živote, je len jeho charakter a ja sa nebudem znižovať na jeho úroveň tým, že mu to budem vracať. Takže asi toľko,“ dedinčanka si neodpustila vyjadrenie na margo mladého Prešovčana.

,,A ku hejterom poviem len toľko, že žiadne komentáre nečítam, čítala som ich raz a stačilo mi. Najhoršie na tom je to, že si neuvedomujete, že tým neubližujete len mne, ale hlavne mojej rodine. Keby niekto z vás ako matka alebo otec čítal nenávistné komentáre na svoje dieťa, ako by ste sa asi cítili? Škoda, že sme sa niektorí nenaučili v dnešnej dobe akceptovať ľudí takých, akí sú, ale prioritou pre väčšinu z nás sa stalo urážanie, ohováranie a nenávisť,“ na záver ešte Katka poďakovala fanúšikom a blízkym, ktorí ju počas účinkovania na statku podporovali. ,,Farma bola pre mňa jedno skvelé dobrodružstvo a ja som vďačná najmä za ľudí, ktorých som tam spoznala, Odporúčala by som každému z Vás si to vyskúšať,“ dodala na koniec.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/katkapohancanikova