Katka sa stala ďalšou bojovníčkou s morbídnou nadváhou v relácií Extrémne premeny Slovensko. Tentokrát bol však proces chudnutia viac ako šokujúci, keďže podnikateľka si absolútne nepripúšťala, že by mala vážny zdravotný problém. V úvode divákov absolútne odrovnala vyhlásením, že sa cíti dobre.

Pracovne zaneprázdnená žena žila predovšetkým svojou prácou a jej jedálniček bol viac ako katastrofálny. Vo svojich 37 rokoch sa dostala na zarážajúcu váhu 225 kilogramov, no pri prvom vážení všetkých prekvapila, keď uviedla, že čakala oveľa väčšiu hmotnosť a s výsledkom bola vlastne spokojná.

Iróniou je, že so svojím manželom Ladislavom vlastnia malé fitnescentrum. Aj napriek tomu, že Katkina milovaná polovička cvičí pravidelne, bacuľka sedí v kancelárií o poschodie vyššie s výhovorkou, že jednoducho nie je čas. Nabrala však odvahu a pustila sa do redukčného programu.

No chudnutie nebolo také radikálne, ako očakával samotný tréner Maroš Molnár. Nakoniec sa však nakopla a kilogramy išli dole ako nič. Aj napriek tomu, že sa môže zdať, že nešlo o výraznú zmenu výzoru, Katka za rok schudla neuveriteľných 80 kilogramov. Jej súčasná váha je 145 kg, no jej cieľom je ďalej pokračovať v zdravom životnom štýle a redukovať svoju váhu.

Kedysi

Dnes

Foto: Facebook