Diváci historicky prvej série Slovensko hľadá SuperStar si určite spomínajú na to, že samotná víťazka Katka Koščová si na imidži príliš nezakladala, čo jej na kástingu vytkol aj kat Paľo Habera. Čím je však speváčka staršia, tým verejnosť oslňuje viac a viac.

Katka sa už počas SuperStar netajila tým, že veľmi nerieši, ako vyzerá. Srdcia národa si však získala vecami, ktorú sú pre spevácku šou podstatnejšie – zlatom v hrdle, citom pre hudbu a v neposlednom rade charizmou.

Po tom, ako do speváčkinho života prišli dve detičky, mnoho ľudí riešilo Katkinu postavu. S kilečkami navyše sa ale rodená Prešovčanka minulý rok rozhodla zatočiť, čo prinieslo obdivuhodné výsledky. Najnovšie svoju schudnutú figúru čerstvá 40-tnička predviedla na natáčaní relácie RTVS Záhady tela, kde ju v šatni odfotila kolegyňa a kamarátka Zuzana Smatanová. Koščová do štúdia zavítala s vyčesanými vlasmi a v krásnych smaragdových šatočkách nad kolená, vďaka čomu bolo vidieť jej štíhle nožičky. Katka vyzerala fantasticky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/katarina.koscova, reflex.markiza