Katka Koščová je známa tým, že si nikdy nepotrpela na tom, aby vyzerala tip-top. Aj jej kariéra v Slovensko hľadá SuperStar začala tým, že jej porotcovský kat Paľo Habera povedal, žeby na jej mieste zapracoval na imidži. Ako ale naša historicky prvá SuperStar vyzerá dnes?

Už je tomu 16 rokov, čo celý národ šalel pri sledovaní výkonov Mira Jaroša, Roba Miklu, Martiny Schindlerovej či Katky Koščovej, ktorá napokon Slovensko hľadá SuperStar 1 vyhrala. Katka sa na hudobnej scéne síce stala uznávanou speváčkou, no nikdy nepatrila medzi se*y kočky udávajúce dievčatám módne trendy.

Prešovčanka, ktorá je zároveň mamičkou dvoch detí, odjakživa vyznáva prirodzený imidž. Nedávno sa ho však známa umelkyňa rozhodla podčiarknuť veľmi pekným líčením, pričom k mladistvejšiemu looku jej určite dopomohli aj dlhšie a svetlejšie vlasy.

,,Táto fotka mala pred pár dňami veľký úspech, nuž ju recyklujem a zvečňujem v poste,“ napísala talentovaná východniarka, ktorej upravený look fanúšikovia vychválili natoľko, až sa daný záber rozhodla uverejniť i na svojej instagramovej nástenke. Pozrite sa na tú kočku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/katarina.koscova