Vyčíňajúci koronavírus celosvetovo zasiahol už desiatky miliónov ľudí, pričom niektorí mali to šťastie, že sa stali len prenášačmi. Mnoho osôb, žiaľ, zápas s Covidom-19 prehralo. Tí, čo s nákazou bojovali v bolestiach, sa o nepríjemnom zážitku neboja hovoriť. Teraz o svojej skúsenosti otvorene porozprávala speváčka Katka Knechtová. 

Obľúbená speváčka a bývalá porotkyňa talentovej šou SuperStar Katka Knechtová v relácii Top Star prehovorila o nepríjemnostiach spojenými s koronavírusom, ktorými si v posledných týždňoch prešla. ,,Skutočne je lepšie to nechytiť, lebo jednak váš zadok zažije stredovek, milí diváci, aj môj zažil, a jednak sa cítite naozaj zle a trvá to hrozne dlho,” povedala umelkyňa, ktorú Covid-19 pripútal doma v dobe, keď chcela propagovať svoj nový album.

,,Ja som mala úplne všetko možné, som zažila, čo sa dá. Našťastie, si myslím, že stále patrím medzi tých šťastných, ktorí nemali až 40-tky teploty a problémy s dýchaním a s pľúcami, a že ma nedusilo, že som nekašľala tak veľmi,” vysvetľuje Katka, ktorá podrobne opísala, čo jej strpčovalo priebeh nákazy.

,,Únava, horúčky po dvoch týždňoch, rôzne vyrážky, afty, brutálna bolesť svalov a kĺbov, únavový syndróm. Človek sa fakt cíti, akoby fungoval na nejakú zástrčku, že ťa vytiahnu a vypnú ťa a si v momente tuhá, že si tak slabá, že niekedy nedokážeš ani odpísať na SMS-ku, lebo fakt nevládzeš,” uviedla brunetka, ktorá sa však, našťastie, už cíti lepšie, a tak sa so svojím novým albumom SVETY ukazuje v médiách. Žiaľ, na pódiá sa vydať nemôže nielen kvôli opatreniam. Bývalej porotkyni to totiž lekári nedovoľujú ani preto, že by sa horúčky pri fyzickej záťaži opäť mohli vrátiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

katarína knechtová

Zdroj: video.noviny.sk | Foto: video.noviny.sk, Instagram/katarinaknechtovaofficial