Speváčka Katarína Knechtová sa počas svojej hudobnej kariéry stretla s rôznymi typmi fanúšikov, ktorí sa vyjadrovali k jej spevu, správaniu či vizáži. Spomedzi všetkých obdivovateľov však vytŕča jeden, ktorý ostane v Katkinej pamäti snáď navždy.

Ak ste boli doteraz presvedčené, že prenasledovanie známych osobností sa deje výhradne v Hollywoode, potom ste na veľkom omyle. Správy na sociálnej sieti, obťažovanie telefonátmi a snaha dostať sa čo najbližšie k svojej hviezde sa stali realitou aj na Slovensku. Nepríjemnú skúsenosť v súvislosti s obťažovaním zo strany fanúšika zažila aj slovenská speváčka Katarína Knechtová.

 

Bývalý frontmanka kapely Peha sa pred časom priznala, že jeden z jej fanúšikov nepoznal hranice a mala z neho doslova strach. Zamilovaný obdivovateľ bol speváčkou posadnutý a nedokázal sa v jej prítomnosti kontrolovať. Bol presvedčený, že sú s Katkou karmicky spojení a jeho úlohou je chrániť ju. Stal sa jej tieňom a zúčastnil sa na každom festivale, na ktorom Katka vystupovala.

 „Raz sa dokonca stalo, že som odchádzala na koncert ráno o šiestej a on stál za dverami môjho bytu, to bolo hrozné, fakt. Ja bývam pod lesom, čiže nikto nikde, a ten človek stojí priamo na mojich schodoch. Ja sa ho pýtam: Čo tam robíte? A on, že prišiel si so mnou vydebatovať, že tie texty, ktoré sú v tých piesňach, on vie, že sú o ňom a prečo ho ignorujem,“ uviedla so strachom v hlase Knechtová pre Topstar.sk

 

Zdroj: Topstar | Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Nikol S.
Redaktorka zameraná na šoubiznis s cieľom spracovať tie najhorúcejšie témy.