Od pôrodu profesionálnej tanečníčky Kataríny Jakeš neubehli ani dva mesiace, no kráska má už na leto vyformovanú parádnu figúru. Pri pohľade na vysmiatu novopečenú maminu v plavkách tak mnohým fanúšikom doslova padá sánka.

Katka Štumpfová Jakeš privítala nového člena rodiny počas tohtoročných veľkonočných sviatkov. Už mesiac po narodení dcérky Izabelky ju bolo možné vystriehnuť s kočíkom, ako brázdi ulice s pôvabným vzhľadom a neuveriteľne štíhlymi krivkami.

Jakeš

Najnovšie sa ale známa podnikateľka priaznivcom ukázala počas letných radovánok v bazéne, kde, samozrejme, nechýbali ani štýlové plavky. Šikovná blondínka tak predviedla krivky, aké by jej mohla nejedna čerstvá mamička úprimne závidieť.

Katka svojím výzorom a postavičkou ako z časopisu búra všetky predsudky o tom, ako by mala žena vyzerať len pár týždňov po pôrode. Ako šťastná mamina sama priznáva, za rýchly úbytok na hmotnosti údajne vďačí najmä kojeniu, keďže na návrat k cvičeniu sa zatiaľ ešte necíti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Katka Jakeš

Čerstvú mamičku Katarínu Jakeš v plavkách nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/katka.jakes

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.