,,Rimmel, Get The London Look!” Ikonická veta, ktorú ste určite nespočetne veľakrát zaznamenali z úst éterickej modelky Kate Moss, ktorá po 15. rokoch ukončila spoluprácu s prestížnou značkou Rimmel! Modelka sa dlhodobo držala na prvej pozícií v rebríčku TOP modeliek sveta, avšak nastal zlom a Kate končí. Na jej pozíciu nastupuje mladá krv, rebelka, modelka a herečka v jednom, Cara Delevingne.

23-ročná Cara Delevingne  sa preslávila najmä vďaka svojmu hrubému obočiu a celebritným priateľom, s ktorými vymetá jeden podnik za druhým. Aj keď je Kate Moss stále obľúbená a žiadaná, anglická kozmetická značka Rimmel chce svoje nové kampane oživiť a priniesť do svojho sveta mladosť a energiu. Už v začiatkoch Carinej kariéry sa hovorilo o tom, že je to mladšia kópia Kate, avšak menej drzá, no odvážna a rázna. Dokáže si presadiť svoj názor a nebojí sa ukázať aj vo veľmi odvážnych outfitoch. Kate si vďaka dlhému pôsobeniu v kozmetickej brandži vytvorila niekoľko vlastných produktov, ako sú rúže, laky alebo vône.

 

Po boku Kate Moss sa ako tváre značky Rimmel objavovali aj krásky Sophie Ellis-Bextor, Lily Cole, Ayumi Hamasaki, Georgia May Jagger a kanadská modelka Coco Rocha.

12

Foto: Fullhdpictures.com, Instagram, Flickr

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)