O tom, že vojvodkyňa Kate patrí medzi najpôvabnejšie ženy na svete, niet pochýb. V Británii sa stala osobou, ktorá je pre mnohé ženy vzorom a dokonca udáva najnovšie módne trendy. Na nedávnom odovzdávaní filmových cien dokázala jediným detailom na seba strhnúť obrovskú pozornosť.

Cez víkend sa v Londýne konal slávnostný galavečer BAFTA, na ktorom sa každoročne odovzdávajú významné filmové ocenenia. Keďže je britský princ William prezidentom organizácie, spoločne s manželkou prijal pozvanie na prestížnu udalosť.

kate william

Bezprostredne po skončení programu zaplavili internet priam dychberúce zábery populárnej britskej krásky. Kate Middleton sa na galavečeri objavila v rozprávkovo žiarivej bielej róbe, ktorej krásu doladila typickým nežným úsmevom a ženským šarmom. Prirodzená krása vojvodkyne z Cambrige však nebola jedinou ozdobou, ktorá dotvárala celkový efekt dokonalosti.

Pozorných očiam totiž neunikol fakt, že Kate Middleton sa hrdo pýšila slávnymi perlovými náušnicami po princeznej Diane, ktoré si nebohá matka Williama a Harryho zvykla brať na dôležité udalosti. Podľa informácií zahraničných médií mala lady Diana na ušiach presne tento istý šperk v roku 1991 počas koncertu v Royal Albert Hall. Kate Middleton tak zase raz potvrdila, že je právoplatnou členkou ostro sledovanej britskej rodiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kate middleton

lady diana

lady diana

Zdroj: Instagram/#Katemiddleton | Foto: Instagram/#Katemiddleton, wallpapercave.com